Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dzierążnia - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Chęciny

Chęciny(Dzierążnia + 22 km)

399 000 zł5 045 m² 79,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5045 m2 zlokalizowana w miejscowości Starochęciny (gm. Chęciny). Działka o przybliżonych wymiarach 38 m x 130 m. Dostępne media to : woda przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Królewice

Królewice(Dzierążnia + 21 km)

199 000 zł4 700 m² 42,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ziałka na sprzedaż - Królewice, gm. Bejsce Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano-rolna o powierzchni 47 ar, usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Kluczowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Trzepieciny

Trzepieciny(Dzierążnia + 23 km)

70 000 zł6 365 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna ze starym drzewostanem modrzewiowo-sosnowym. Działka położona w kompleksie leśnym. Dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Kanalizacja: brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jędrzejów

Jędrzejów(Dzierążnia + 12 km)

40 000 zł774 m² 51,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 774 m2 zlokalizowana w miejscowości Borki, gm. Jędrzejów. Działka w piątej linii od drogi gminnej, w kształcie prostokąta o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zarogów

Zarogów(Dzierążnia + 23 km)

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane i rolne w malowniczej okolicy Zarogów (10 km od Miechowa) Szukasz miejsca, w którym odetchniesz pełną piersią? Oferujemy na sprzedaż 9 wyjątkowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny(Dzierążnia + 22 km)

285 000 zł2 300 m² 123,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 23 00 m2 , zlokalizowana w miejscowości Skiby , gm. Chęciny. Działka w kształcie zbliżonym do rombu, o przybliżonych wymiarach: 48 x 44.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chęciny

Zelejowa,Chęciny(Dzierążnia + 22 km)

259 000 zł1 247 m² 207,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1247 m2 w atrakcyjnej lokalizacyjnie części Chęcin - Zelejowa, ul. Sobieskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. 26 Maja

Wolica(Dzierążnia + 21 km)

107 000 zł826 m² 129,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m ), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Karolówka,Zamość(Dzierążnia + 22 km)

170 000 zł974 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych na osiedlu Karolówka w Zamościu. Działki mieszczą się w pasie od ulicy Braterstwa Broni,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jędrzejów

Jędrzejów(Dzierążnia + 12 km)

279 000 zł1 722 m² 162,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Dzierążnia

Dzierążnia,lubelskie

55 000 zł80 m² 687,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 49 arów we wsi Dzierążnia - 19 km od Tomaszowa Lubelskiego. Działka zabudowana jest domem mieszkalnym drewnianym z ogrzewaniem piecowym, oborą murowaną, stodołą drewnianą oraz.